Analizy farmaceutyczne i biofarmaceutyczne

Dla laboratoriów farmaceutycznych, wymagających zintegrowanych rozwązań do oznaczeń jakościowych i ilościowych, a także wysokich poziomów czułości, spełniających rygorystyczne wymagania norm jakościowych, SCIEX oferuje zestawy chromatografii  cieczowej, spektrometry masowe, oprogramowania oraz rozwiązania walidacyjne. 

Poprzez technologię SCIEX, Państwa laboratorium ma szansę rozwijać się i osiągać sukcesy.

Naszym wiodącym celem jest zwiększenie produktywności, a tym samym oszczędność czasu, pieniędzy i zasobów. Dlatego podchodzimy do przepływów pracy z kompleksowymi rozwiązaniami. Nasza wiedza na temat aplikacji, ściśle współpracuje z najlepszym w swojej klasie sprzętem, oprogramowaniem i wsparciem technicznym, zaprojektowanym i zintegrowanym w taki sposób, aby zwiększyć produktywność.

Dzięki SCIEX uzyskujemy innowacyjną technologię, która sprawia, że ​​skomplikowane przepływy pracy są łatwiejsze i bardziej wydajne, a jednocześnie zapewniają najwyższą jakość danych.Jest to bardzo niezawodne oprzyrządowanie o wysokiej czułości i dynamicznym zakresie dla różnych aplikacji analitycznych. Zaawansowane i z automatyzowane oprogramowanie, znacząco ułatwia przetwarzanie danych. 

 Obszerne informacje na stronie SCIEX [więcej ....]

Nasza oferta

Standard Flow LC

Urządzenia HPLC zaprojektowane specjalnie do pracy z naszymi spektrometrami masowymi.

szczegóły produktu

MicroLC

Innowacyjne systemy przeznaczone do szybkich mikro przepływowych analiz HPLC. Oszczędzaj rozpuszczalniki i obniżaj koszty analiz.

szczegóły produktu

nanoLC

Urządzenia opracowane specjalnie do współpracy z spektrometrami masowymi, wyposażonymi w źródła typu nanospray.

szczegóły produktu

SCIEX Systemy QQQ

Systemy typu potrójny kwadrupol (QQQ)

szczegóły produktu

SCIEX Systemy QTRAP

Jednoczesny pomiar ilościowy i identyfikacja analitów.

szczegóły produktu

SCIEX Systemy TripleTOF

Wysokoroździelcze analizy ilościowe i jakościowe

szczegóły produktu